Yaşam

Ryan Reynolds Deadpool 3’ün Ne Zaman Çıkacağını Açıkladı

Marvel için son dönemde neredeyse her şey alt üst olsa da çenesi düşük. anti-kahramanımız Deadpool yeni filmiyle heyecan yaratmaya devam ediyor. Hollywood’da grevin tamamen bitmesiyle serinin üçüncü filmi için geri sayım kaldığı yerden devam ediyor.

Deadpool 3Filmin grevden önce çekilmesi elli elli Tamamlandı. Eylemin sona ermesinin ardından çekimlere önümüzdeki hafta yeniden başlanması bekleniyor. Şimdilik Disney, Marvel ya da Deadpool 3 grubu bir açıklama yapmamış olsa da yapımın çekimlerine en kısa sürede devam edileceği belirtiliyor.

Deadpool gelecek yaz geri dönecek!

Deadpool 3 aslında kendi sinemasından daha fazlasına sahip olacak. Çünkü Hugh Jackman bu filmde sarı takımlı Wolverine olarak karşımıza çıkacak ve Deadpool 3 ile birlikte artık karakterimiz ana karakter olacak. Marvel Sinematik Evreninde gerçekleşmeye başlayacak. Deadpool’un bu geçişiyle birlikte mutantların önemli bir kısmı Marvel dünyasında boy göstermeye başlayabilir.

Gelen haberlere göre Deadpool 3’te Ryan Reynolds rol alacak. Bu yaz vizyona girecek açıkladı. Daha önce kesin bir tarih verilmeyen Deadpool 3 filmi için ilk başta Eylül 2024 den bahsedilmişti ancak grev öncesinde bu tarih 4 Mayıs’a taşınmıştı. Ryan Reynolds yaptığı açıklamayla filmi önümüzdeki yaz göreceğimizi doğruladı. .

Deadpool 3 ile birlikte seri de sona erecek ve Deadpool, ana Marvel Sinematik Evrenine geçiş yapacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu