Haber

Ünlü futbolcu Mbappe’nin 19 yaşındaki Türk modeliyle tatil yaparken görüntülendiği iddia edildi!

Paris-Saint Germain’in dünyaca ünlü genç yıldızı Kylian Mbappe, şu sıralar sözleşmesi ve yakında sona erecek olan transfer gündemini konuşuyor. Futbolun en değerli yıldızları arasında gösterilen Mbappe’nin bugün Barcelona sokaklarında 19 yaşındaki Türk model Alya Vural ile birlikte görüntülendiği tezler hem futbol hem de magazin dünyasını salladı!

Detaylar burada…

Paris Saint-Germain’in genç yıldızı Kylian Mbappe, son dönemde 2024’te sona erecek sözleşmesi ve transfer iddialarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Özellikle Suudi Arabistan futbol kulübü Al-Hilal’in genç yıldıza yaptığı şaşırtan teklif, transfer anlaşmasının da merakla beklenmesine neden oldu.

24 yaşındaki yıldız futbolcunun mesleği bir yana, bugün magazin tartışmalarıyla da gündeme geldi!

Twitter’daki Daily Loud sayfası, Mbappe’nin bugün 19 yaşındaki Türk model Alya Vural ile Barselona sokaklarında görüldüğünü iddia etti.

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündem yaratan içerik üreticisi Alya Vural, “Manzaradan keyif alıyor musunuz?” Bir notla bir kaplumbağa emojisi paylaşarak tartışmalara yol açtı!

Bilmeyenler için söylüyorum Kylian Mbappe, ünlü çizgi film Ninja Kaplumbağalar’daki Donatello karakterine benzediği için takım arkadaşları tarafından Ninja Kaplumbağa lakabıyla anılmıştı. ?

Kısa sürede viral olan haberin ardından goygoyistlerin yorumları da gecikmedi;

Bu yazının bir tartışma olduğunu ve şu anda resmi bir açıklama olmadığını bir kez daha belirtelim, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Haydi yorumlar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu