Yaşam

Demet Özdemir, Umut Evirgen ile sabaha kadar eğlendi!

İSTANBUL (İGFA) –8 aylık evliliğin ardından Adalar Adliyesi’nde tek celsede boşanan Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir magazin gündeminden düşmüyor.

Demet Özdemir’in ardından adından söz ettiren yönetici ve yönetmen Umut Evirgen, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada gündem olmuştu. Evirgen, Özdemir’in peşine düşmüştü ve Özdemir, Evirgen’e karşı atılım yaparak takibe geri dönmüştü.

BÜTÜN GECE PAKETİ TAKİP ETTİ!

Bu etkinliğin kulisini ses sanatçısı ve dergi yazarı Onur Akay açtı.

Kendi internet sitesinde “Ümit çapkın ve ünlü bir kadın aşığıdır” başlıklı yazı yazan Akay, “Bu olay sosyal medyada yeni bir aşkın sorularını gündeme getirince konuyu araştırdım. Özdemir Umut Evirgen’le ilgili mekana gitti hep oraya giden bir görgü tanığımla konuştum Demet’i oracıkta görünce çapkın Umut bütün gece Demet’in yanından ayrılmadı ve sabaha kadar birlikte eğlendiler.Görgü tanığı arkadaşım çok yakınlaşma olmadığını ama herkesin Umut’un Demet’i tavlamaya çalıştığını fark ettiğini söyledi.Ayrıca o arkadaşım da mekana çok güzel kızların geldiğini ama Umut’un onlarla ilgilenmediğini, Umut’un sadece ilgilendiğini sözlerine ekledi. ünlü hanımlarla ilgileniyor.Yani o takip olayının perde arkası burası…” ifadelerini kullandı.

Evirgen daha önce Tuba Büyüküstün, Serenay Sarıkaya, Melisa Şenolsun ve Farah Zeynep Abdullah gibi ünlü isimlerle anılmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu