Ekonomi

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 14 Mayıs Türk Yüzyılının başlangıç ​​noktası olacaktır

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize’de miting düzenledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geniş bir dinleyici kitlesine hitap eden konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

– Sandık yaklaşırken birileri yine vaat paketlerini açtı. Başkan yardımcılığını önlerine kim çıkarsa dağıtıyorlar. Önce 5 oldular, sonra 7 oldular, orta 11’e çıktılar, şimdi kaç olduklarını saymayı bıraktılar. 14 Mayıs’a kadar muhtemelen 15-20 başkan yardımcısı bulacaklar.

– 21 yılda 15 seçim zaferi elde ettik. Yepyeni bir destan yazmaya hazırlanıyoruz. 14 Mayıs Türk Yüzyılının başlangıç ​​noktası olacaktır.

– Rize’mde bugüne kadar siyasete böyle bir katılım görmedim. Bugün bir tane daha. 14 Mayıs’ın güzel haberi bu. Umarım kasalar patlar? İnşallah 14 Mayıs’ta Rize’den bir haber daha alırız.

– Birlikte 21 yılda 15 seçim zaferi elde ettik. 70 yılda yapılamayan işleri sizlerle birlikte 21 yıla sığdırıyoruz. Her karışında birer şehidimiz olan bu aziz vatanı ihanet çetelerine karşı hep birlikte savunduk. Son 21 yılda havalimanından yollara, köprülerden tünellere birçok yatırımı ülkemize kazandırdık.

– Kemal Bey ne yaptınız? Referansınız var mı?

– Yeni bir destan yazmaya hazırlanıyoruz. Buna ramp-up dönemi denir. 14 Mayıs, büyük ve güçlü Türkiye’nin ilk adımı olacaktır. 14 Mayıs Türk Yüzyılının başlangıç ​​noktası olacaktır.

-Siyasi hayatımızın hiçbir döneminde hayal ticareti yapmadık, saçmalıklara bulaşmadık, dürüst ve samimi olduk. Bu ülke fırıldak tiplerinden çok çekti.

– Son zamanlarda, bu tür insanların tekrar programda olduğunu görüyoruz. Sandık yaklaşırken birileri yine vaat paketlerini açtı. Başkan yardımcılığını önlerine kim çıkarsa dağıtıyorlar. Parlamenter sistem diye yola çıktıkları yolda, sabah erkenden kalkanın başkan yardımcılığını kaptığı müzayede pazarına geldiler. Önce 5 oldular, sonra 7 oldular, orta 11’e çıktılar, şimdi kaç olduklarını saymayı bıraktılar. 14 Mayıs’a kadar muhtemelen 15-20 başkan yardımcısı bulacaklar.

– Bu yılki taze çay alım fiyatını paylaşmak istiyorum. Geçen yıl ıslak çaya kilosu 7 lira alış fiyatı vermiştik. Bu yıl için taze çayın alım fiyatını yüzde 64 artırarak 11 lira 30 kuruşa yükselttik. Yeni çay alım fiyatının hayırlı olmasını diliyorum.”

haberhalkapinar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu